محل تبلیغات شما

تعجب نکنید کرم‌ها هم با هم می‌جنگن! اما اشتباه نکنید! نه مثل مورچه‌ها و ات دیگه سر جفتگیری با ملکه بلکه مثل آدم‌ها با چوب و چماق و تفنگ و تیرکمون و آرپیجی و بمب و موشک و نارنجک! اینجوری نگام نکنین! منظورم بازی Worms هست با ورژن Worms 4:Mayhem خاطره‌ها داشتندی بنده

نمونه کرم‌های از جان گذشته‌ای که برای حفظ افراد تیمشون حتی جونشون رو هم حاضرن بدن این بزرگوار هستن:

قسمت استوری و اون مه مه» گفتناشون از اون قسمت‌هایی بود که با این که هیچی نمی‌فهمیدم ولی تا آخرش رفتم و کلی ذوق می‌کردم که آیتم جدید می‌تونم با سکه‌هاش بخرم جدا از صداشون که واقعا خنده‌داره! اگر بازی نکردید، برید سراغش می‌فهمید چی می‌گم. مخصوصا وقتی با همون صدای زاقارتشون می‌گن نووووووووووووووووووووووووووووووو»

خلاصه که لا گیم الاالورمز و لا سلاح الاالبازوکا

چند نکته:

1. در ورژن Worms ultimate mayhem اون مه مه» گفتنا به دیالوگ تبدیل شدن اما با همون صدای بامزه خودشون و دیگه برای فهمیدن زبان بی زبانی این کرم‌های کوچیک، اما محکم و مصمم مجبور نیستید زیرنویس بخونید!
  2. مراقب باشید توی آب نیفتید که غرق می‌شید.
  3. مراقب باشید اگر کرمی رو کشتید نزدیکش نباشید چون این بزرگواران بعد از مردن منفجر می‌شن!
  4. می‌تونید از منوی Customization برای تیمتون سلاح بسازید و حتی برای کرم‌ها اسم بزارید و لباس و پرچم و سنگ قبر(!) انتخاب کنید!
  5. اگر تا چهار نفر هستید می‌تونید از مولتی‌پلیر حالت‌های مختلفی رو برای بازی انتخاب کنید مثل حالت خون‌آشام که یکی از کرم‌های گروه خون آشام می‌شه و نصف سلامتی کسر شده از کرم مضروب(!) به جون کرم خون‌آشام اضافه می‌شه یا حالتی که خزیدن کرم‌ها سریع تر می‌شه و یا اثر سلاح‌های انفجاری دو برابر می‌شه! و یا حتی حالت دیگه‌ای که یه کرم تیمتون که علامت تاج کنار اسمش ظاهر می‌شه کرم شاه هست که با شکست اون کل تیم از دور بازی خارج می‌شن!
  6. در طول بازی جعبه‌های مختلفی ظاهر می‌شن که یا سلاح توشون هست، یا قابلیت خاصی به کرمی که اون جعبه رو گرفته داده می‌شه (این قابلیت وما خوب نیست! حواستون باشه!) و یا به سلامتی کرمتون اضافه می‌کنه.
  7. مراقب بشکه‌های سبز باشید! اگر منفجر شدن نزدیکشون نرید که شیمیایی می‌شین و تو هر دور بازی از جون کرمی که رنگش هم سبز هست کم می‌شه!
  8. و حرف یکی مونده به آخر: اگر چوب بیسبال داشیتد و کرم دشمن نزدیک آب بود، از پرت کردنشون توی آب غافل نشید! این حرکت می‌تونه روحیه حریفتون رو تا حد کرم شیمیایی شده تضعیف کنه!
  9. پرده آخر: با طناب نینجا می‌تونین بشکه‌های سبز رو به سمت کرم دشمن بکشید و با دینامیت یا نارنجک اثر انفجاری رو چندین برابر کنین! (اگر کرم فلک زده دشمن بر اثر قدرت انفجاری چنین ترکیبی تو آب نیفته، یا تو خشکی به دیار باقی نره، حتما سلامتیش خیلی خیلی کم می‌شه و شیمیایی هم می‌شه که توی نوبت بعدی می‌تونید حسابی از خجالتش در بیاید!)
یک بیت من درآوردی برای حسن ختام پست:

چو کرمی با چوب بیسبال زند پس کله دشمنی / همانا بر بیفشاند تخم پیکار و اهریمنی

رفیقان آن کرم که باشند آموخته پیکارها / زنند با تیر و تفنگ و دینامیت و پیکان‌ها

چو نبرد شد دامنگیر روزگار این کرم‌ها / خدا داند عاقبت چیست و چه دانند کرم‌ها

اتصالی به سبک شرلوک!

من انگیزه منگیزه سرم نمی‌شه!!

صندلی داغ (مطلب ثابت)

می‌شه ,کرم ,رو ,بازی ,کرم‌ها ,اون ,می‌شه و ,و یا ,کم می‌شه ,مراقب باشید ,می‌تونید از

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nonsfireape rintvirbunksand احادیث امام حسین(ع) Heather's receptions علوم nbusenreejan neudarbigblowc Brandon's site Christopher's game Cheap Buffalo Bills Jerseys Wholesale Price